Máte otázky? Zavoláme Vám.

Pracovní pozice

  • Úvod
  • / Pracovní pozice

Vaší prací by bylo programovat napojení na dodavatele klientů, účetnictví, programovat stále nové funkce, spolupracovat s kodéry a pracovat jako tým přes TASKPOOL.

Máte rádi svět IT? Internet? Chcete se stát součástí týmu, který působí po celé ČR a nabízí profesionální eshopy a www stránky?  Vytváříme systémy www.shopmc.cz, www.publicmc.cz a další.

Pokud máte zkušenosti s vedením web stránek, posilováním SEO, znáte Google Analytics, Apps, víte jak funguje posilování webu pro vyhledávače, co je proto potřeba udělat, napište nám. 

Rozšiřujeme tým o 2 kodéry, preferujeme dlouhodobou spolupráci, na našem systému www.publicmc.cz a www.shopmc.cz běží stovky stránek a postupně stávající klienti chtějí redesign.

Zajímáte se o novinky v IT? Na internetu? Troufli byste si na psaní článků pro nás na www.publicmc.cz a www.shopmc.cz ? Články o zajímavostech na netu ... 

Rozšiřujeme tým o testery, preferujeme dlouhodobou spolupráci, na našem systému www.publicmc.cz a www.shopmc.cz běží stovky stránek a postupně stávající klienti chtějí redesign. 

Pracujete z domova u PC na našem CRM, obvoláváte firmy dle připraveného seznamu nebo si seznamy vytváříte i sami, úkoly jsou různé

Máte otázky? Zavoláme Vám.