Máte otázky? Zavoláme Vám.

Copywriter pro naše média

Zajímáte se o novinky v IT? Na internetu? Troufli byste si na psaní článků pro nás na www.publicmc.cz a www.shopmc.cz ? Články o zajímavostech na netu ...

Nabízíme 10.000,- Kč měsíčně za vydání 1 článku každý den (20 článků měs.)

Jste kreativní? Rádi píšete webové, reklamní a obchodní texty, čtivou formou co zaujmou a jsou přesně cílené? Hledáme člověka s výbornou znalostí pravopisu ČJ a kreativností tvoření vlastních textů.

Náplň práce:

Vytváření článků pro klienty, reklamní náměty a kreativní koncepce. Klienti nám zasílají data o své firmě, a je nutné se s klientem spojit, domluvit se na stylu článku, napsat ho, nechat zkontrolovat a vydat. Určujete výslednou podobu textového obsahu reklamních sdělení, zodpovídáte za stylistickou, obsahovou a emotivní stránku, úzce spolupracuje se zadavatelem od zadání až po výsledné řešení

Požadujeme:

- Kreativitu a dobré nápady
- Cit pro práci s textem
- Samostatnost
- Tvůrčí a aktivní přístup
- Velmi dobrou znalost českého jazyka a písemného vyjadřování

Nabízíme:

- Práci na živnostenstký list nebo na dohodu
- Kreativní a samostatnou práci s velkou mírou seberealizace
- Dynamický a veselý mladý pracovní tým
- Zcela volnou pracovní dobu, čas si určujete sami

Zasílejte životopis s fotografií na adresu kariera@studiomc.cz, ukázky vaší práce, pro koho jste psali ..

Staňte se součástí mediální agentury MEDIAMC. Našim zákazníkům nabízíme PR podporu na denících měst, např. www.praha1online.cz a oborových serverech. Dále vytváříme www stránky a pomáháme firmám podnikat na internetu a naučit se využívat služeb internetové propagace.