Máte otázky? Zavoláme Vám.

Programátor PHP

Vaší prací by bylo programovat napojení na dodavatele klientů, účetnictví, programovat stále nové funkce, spolupracovat s kodéry a pracovat jako tým přes TASKPOOL.

Požadujeme: Praxe v programování aplikací (min. 3 roky) Znalost PHP, javascript, MySQL, (D)HTML, XML. Znalost angličtiny alespoň na technické úrovni Nabízíme: Jestli Vás programování baví, nabízíme Vám práci, která bude vaším koníčkem. Spolupráce je možná na více úrovních, potřebujeme vývojáře, kodéry .. Můžeme se domluvit na hodinové sazbě nebo na ceně za odevzdaný projekt, jak Vám bude vyhovovat. Nabízené platové ohodnocení: Nabízíme plat dle osobního pohovoru, záleží co vše umíte.

Vaší prací by bylo programovat napojení na dodavatele klientů, účetnictví, programovat stále nové funkce, spolupracovat s kodéry a pracovat jako tým přes TEAMWORK.

Můžeme se domluvit na hodinové sazbě nebo na ceně za odevzdaný projekt, jak Vám bude vyhovovat.  Jste-li student VŠ a stále studujete, můžete pro nás pracovat také z domova na dohodu. 

Hledáme pro tým SHOPMC v Praze, ale lze se domluvit individuálně dle Vašich schopností a zkušeností. U nás je naprostá volnost, pracujeme dle úkolů přes taskpool, kam klienti vkládají požadavky.

Máte otázky? Zavoláme Vám.